Moderní dřevostavba která vydrží generace

CLT panely (angl. Cross Laminated Timber) je stavební materiál, který je vyrobený z masivního vysušeného řeziva a skládá se z několika křížem lepených nebo šroubovaných vrstev. CLT panely tvoří nosnou konstrukci dřevostaveb, jsou ekologické, přesné a rozměrově stálé. Z CLT panelů lze montovat kompletní stavba domů, jde tedy o prvky stěnové obvodové i příčky, prvky stropů a podlah, prvky střešní šikmé i vodorovné.

Z interiéru můžete ponechat dřevěnou stěnu viditelnou, nebo ji opláštit fermacellem, případně vytvořit předstěnu pro rozvody elektro, vodu atd. Ze strany exteriéru se vždy provádí zateplení a to dřevovláknité nebo z minerální vaty, v některých případech kde není kladen důraz na akustickou izolaci je možné použít i fasádní polystyren.

Stavby z CLT panelů provádíme na klíč nebo jako hrubou stavbu s dokončenou obálkou domu, tj. zateplení fasády s okny, vstupními dveřmi a kompletní střechou.

Výhodou je velice rychlá výstavba hrubé stavby a to od jednoho dne u menších bungalovů po 1 až 2 týdny u větších a rozsáhlejších staveb rodinných a bytových domů.

 Stahnout      Stahnout-4      Stahnout-1    Stahnout-3     

Partneři

RD MAREK s.r.o.

Rychlý kontakt

RD MAREK s.r.o.

Roman Marek

Na Kopci 193

537 05 Chrudim

web: www.rdmarek.cz

Email: r-marek@email.cz

Tel.: +420 777 912 079

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.