Luxusní povrchy v interiéru

Imitace kamene a pohledového betonu

Architekty nejvyhledávanější povrchová úprava, stěn a podlah zdůrazňující krásu syrového betonu.

Doporučujeme nejen do rezidenčních prostor všeho druhu, tak do hotelů, obchodů a dalších reprezentativních prostor, ale také jako luxusní doplněk interiéru Vašeho domu nebo bytu.

Pohledový beton

Současný trend moderní architektury směřuje k jednoduchosti a industriálnímu vzhledu. V mnoha designových interiérech luxusních rezidencí, hotelů, ale i komerčních prostor najdeme stěrky, které dokáží nahradit, jak podlahovou krytinu, tak i keramické dlaždičky.

Zejména architekti pak oceňují flexibilitu i barevnou škálu materiálu, byť nejžádanější zůstává stále šedý odstín, který připomíná velmi vyhledávanou povrchovou úpravu vytvářející vzhled pohledového betonu, který má vypadat jako čerstvě odšalovaný beton, nebo případně starý beton, na který již nějakou dobu působil zub času.

Při výběru vhodného materiálu Vám naše firma  může nabídnout dle požadovaná odolnosti proti oděru dva druhy materiálů: Tam, kde se jedná pouze o dekoraci a není třeba, aby byla stěna extrémně odolná proti oděru, doporučujeme čistě vápenný materiál ISTINTO, který je možno lakovat nebo voskovat. V případě, že chcete použít materiál na schody, podlahu nebo na vysoce frekventované místo, například schodiště, je třeba sáhnout po dvousložkovém akryláto – cementovém materiálu, který je třeba na podlaze ještě ošetřit vodouředitelným polyuretanovým lakem.

ISTINTO

Zcela vápenný materiál, který je na bázi dlouhodobě vyzrávajícího vápna, mletého mramoru a dalších přírodních aditiv. Materiál je stoprocentně přírodní prodyšný a zcela ekologický. Po vytvrdnutí má dobrou mechanickou odolnost a po konečné úpravě voskem nebo lakem je zcela omyvatelný. Vzhledem k alkalickému charakteru vápna ničí plísně a řasy. Z tohoto materiálu můžete vytvářet pohledový beton, ale  i mnoho dalších efektních povrchů, například je s ním možno vytvářet imitace kamene, mramoru, barevného mramoru či kamene, bambusu, dřeva. Prohlédněte si KATALOG ISTINTO a nechte se inspirovat italskými návrháři, proslulými vkusem a citem pro kombinování barev.

METROSTONE CEM

Akryláto – cementový dvousložkový materiál, který vyniká vysokou tvrdostí a odolností. Používá se na více namáhaných místech, kde chceme vytvořit pohledový beton, především na podlahách, schodech, chodbách či za kuchyňskou linkou. Výhodou je vyšší odolnost, nevýhodou je menší množství odstínů, do kterých je možno jej tónovat.

Pro dosažení speciálních dekorativních efektů můžeme oba tyto materiály zvýraznit, buď různými pigmenty, kterými vytváříme různobarevné žíly a patinace nebo na povrchu obou materiálů můžeme vytvářet perleťové a metalické efekty.

http://www.domusaurea-design.com/katalog-istinto

http://www.domusaurea-design.com/katalog-metrostone/


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Partneři

RD MAREK s.r.o.

Rychlý kontakt

RD MAREK s.r.o.

Roman Marek

Na Kopci 193

537 05 Chrudim

web: www.rdmarek.cz

Email: r-marek@email.cz

Tel.: +420 777 912 079

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.