Hydroizolace obvodového zdiva injektáží chemickou clonou

AquaStop Cream® je injektážní krém (také nazývaný pasta či gel) na silanové bázi s maximálně možnou 80%ní koncentrací aktivní látky silan /siloxanu v obsahu a je určený pro injektáž vlhkého zdiva k zamezení příčiny kapilárně vzlínající vlhkosti.

Krémová injektáž Systémem AquaStop Cream® svým relativně pomalým avšak jistým a rovnoměrným kruhovým, respektive válcovým šířením nasycuje všechny savé i méně savé průmyslově vyráběné a přírodní zdící materiály. Silanový krém se ve vlhkém zdícím materiálu postupně rozpouští, dochází k jeho snadné penetrační prostupnosti (disperguje) a tím, že je slučitelný s obsahem vlhkosti ve zdivu,  snadno proniká do pórů a i těch nejjemnějších kapilár injektovaných zdících materiálů. Tuto vlastnost nasycování okolí vrtů stavebních materiálů nemá žádná injektážní hmota na jiné bázi, ani ji nelze nahradit jakoukoliv aplikací a tím lze s jistotou tvrdit, že krémová injektáž Systémem AquaStop Cream® ve své kategorii, tj. zhotovení hydroizolační clony ( bariéry) ve zdivu pro zamezení vzlínající vlhkosti, nemá účinnějšího zástupce. Námi vyráběný silanový emulzní krém AquaStop Cream® je distribuovaný v ČR a SR. AquaStop Cream® splňuje všechny požadavky nejmodernější technologie výroby, která každoročně podléhá státnímu dohledu výroby dle platných norem a předpisů ČR a každé tři roky prochází důkladnou prověrkou, státní zkušebnou, námi deklarovaných vlastností pro udělení Certifikace.  Krémová injektáž plnohodnotně a bez rizika statického narušení stavby nahrazuje např. mechanickou podřezávku zdiva domů!

Popis: Systém AquaStop Cream® je určený pro sanaci vlhkého zdiva a základů. Po zhotovení krémové injektáže ve zdivu postupně vzniká při reakci s podkladem hydrofobní polymerní silikonová pryskyřice, která není dále rozpustná a dispergovatelná ve vodě. Vzniklá polymerní pryskyřice vytvoří trvalou horizontální clonu, která brání dalšímu pronikání vlhkosti. Transport vody v kapilárním systému zdiva je přerušen, čímž dochází k vysychání zdiva ve cloně a samozřejmě i nad hydroizolační clonou. Materiál zdiva si zachová původní fyzikálně-mechanické parametry. Neobsahuje žádné pomocné organické látkyAquaStop Cream® je vyroben s maximální možnou koncentrací hydrofobní látky silan/siloxanu v obsahu. Vzhledem k této maximální koncentraci aktivní látky je vysoce účinný, s dlouhou životností (cca 30 let). Pro krémovou injektáž (vyplňování vrtů)  se používá aplikační pistole se dvěma plnidly či injektážní pumpa.

Výhody:   – účinnější alternativa kapalných injektážních pryskyřic – lze aplikovat beztlakovým i tlakovým způsobem – chemicky i fyzikálně slučitelný s ošetřovaným prostředím – vynikající stabilita a dlouhodobá účinnost vytvořené horizontální hydroizolační clony – rychlá, čistá a jednoduchá aplikace – bez obsahu organických rozpouštědel (VOC) – hygienicky nezávadný.


 
 
 
 
 
 

Partneři

RD MAREK s.r.o.

Rychlý kontakt

RD MAREK s.r.o.

Roman Marek

Na Kopci 193

537 05 Chrudim

web: www.rdmarek.cz

Email: r-marek@email.cz

Tel.: +420 777 912 079

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.