Fermacell

Konstrukce fermacell jsou postaveny racionálně v krátké době. Bez vysychání, bez špíny a bez problémů se statikou. Kompletní program fermacell je určen pro použití od sklepa až po střechu, pro staré domy i novostavby, pro dílčí řešení až po celé objekty.

Desky fermacell umí přijímat přebytečnou vlhkost a vydávat ji do suchého vzduchu v prostoru. Vyvážený poměr tepelné izolace a akumulace tepla zajišťuje příjemné a zdravé klima v prostoru. Významným příspěvkem ke kvalitě bydlení je i nová sádrovláknitá deska fermacell greenline, která je díky oboustranné povrchové úpravě desek účinnou látkou na bázi keratinu schopna přirozeným způsobem přijímat škodliviny a emise ze vzduchu v prostoru a trvale je vázat.

Kompatibilita se životním prostředím začíná již v okamžiku výroby sádrovláknitých produktů fermacell, zaměřené na šetrné zacházení se zdroji. fermacell nejen "čistě" vyrábí, ale "čisté" produkty i nabízí: k výrobě se používají výhradně přírodní materiály - za vysokého tlaku se z recyklovaného papíru, sádry a vody lisují stavební desky s neutrální vůní.

Montáž podlahy fermacell s voštinou a zásypem


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partneři

RD MAREK s.r.o.

Rychlý kontakt

RD MAREK s.r.o.

Roman Marek

Na Kopci 193

537 05 Chrudim

web: www.rdmarek.cz

Email: r-marek@email.cz

Tel.: +420 777 912 079

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.